2SČ Víkendový pobyt pro dva u Máchova jezera

Vypravte se s námi za poznáním a relaxací do kouzelného Máchova kraje. Pod Bezdězem přímo na břehu Máchova jezera je pro Vás připraveno kvalitní ubytování, lahodná polopenze, relaxační program v čele s masážemi, bazénem a saunou, pronájem šlapadla, ale i mnoho možností na výlety či sportovní vyžití.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro dva u Máchova jezera: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu 4* standardu ve vyhledávané lokalitě přímo na břehu Máchova jezera. Během pobytu si pochutnáte na vydatné polopenzi v hotelové restauraci. Snídaně i večeře budou formou studených i teplých rautových stolů. Na relaxaci Vám ideálně poslouží hotelové wellness centrum s bazénem, whirpoolem a bylinkovou párou. V letních měsících i venkovní bazén na rozlehlé hotelové zahradě a samozřejmě i samotné Máchovo jezero. V balíčku nechybí ani hodina privátní sauny včetně občerstvení a pro každého z páru klasická relaxační masáž celého těla.

Okolí hotelu je plné zajímavých míst na vydařené výlety (např. Bezděz, Houska, Kokořín, Zákupy, Sloup) takže budete mít skutečně z čeho vybírat. Ale můžete i zůstat v areálu hotelu, užít si příjemné prostředí hotelové zahrady či relaxovat na písečné pláži, která je pouze pro hotelové hosty. Jako bonus pro Vás bude připraven pronájem šlapadla a možnost využívat hotelová sportoviště (minigolf, badminton stolní tenis a tenis). Magická krajina Máchova kraje si Vás jistě získá za každého ročního období.

Skladba Pobytu pro dva u Máchova jezera
- Ubytování na 3 dny / 2 noci ve vyhledávaném 4* hotelu přímo na břehu Máchova jezera - neomezený vstup do vnitřního bazénu, whirpoolu, bylinkové páry a venkovního bazénu - snídaně formou bufetu na každé ráno - večeře formou studených a teplých rautových stolů na každý večer - hodinový privátní pobyt v sauně včetně občerstvení - 2x klasická relaxační masáž celého těla - pronájem šlapadla na projížďku po jezeře - možnost zahrát si badminton, tenis, minigolf či stolní tenis na hotelových sportovištích

K pobytu pro dva lze doobjednat
K Pobytu pro dva u Máchova jezera je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou bufetu - 2 800 Kč, 2) Balíček Relax - 2x masáž zádové sestavy a 2x regenerační zábal - 1 499 Kč, 3) Vyhlídkový let nad hrady Bezděz, Houska, Kokořín a nad Máchovým jezerem - 3 299 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na komfortní ubytování standardu 4* v nově zrekonstruovaných hotelových pokojích (kompletní přestavba hotelu proběhla v roce 2012). Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu, WC, LED TV se SAT, telefon, minibar, trezor, župany a internet. Na pokoje je možné přiobjednat přistýlku či dětskou postýlku (zdarma). Hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Stravování
Součástí pobytového balíčku je polopenze. Každé ráno pro Vás bude připravena snídaně formou rautových stolů a po oba večery se můžete těšit na lahodnou večeři též formou studených a teplých rautových stolů v hotelové restauraci. Mimo restaurace, která si zakládá na kvalitní gastronomii můžete využít i terasu s krásným výhledem na jezero, hotelový bar či si vychutnat venkovní grilování na rozlehlé hotelové zahradě. Bohatý je i vinný lístek v restauraci na kterém jsou zastoupeny jak regionální tak moravské a zahraniční vína. Restaurace nabízí i výběr bezlepkových pokrmů.

Lokalita pobytu pro dva
Hotel se nachází přímo na břehu Máchova jezera

Zajímavosti okolí
Blízké okolí nabízí mnoho možností na vydařené výlety. Zde je několik doporučených tipů: hrady Bezděz, Houska a Kokořín, zámek Zákupy, zříceniny Jestřebí, Děvín a Starý Bernštejn či skalní hrad a poustevna Sloup. Okolí hotelu je bohaté na cyklotrasy a turistické stezky (např. Máchova stezka).

Ostatní
Pobyt pro dva u Máchova jezera je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní formou bufetu je 2 800 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Balíček je ideální i na pobyt s dětmi.

cena: 7999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]