9S Pobyt na romantickém barokním zámku - MělnickoPojďte se vypravit na romantický zámek, který je přezdíván barokní perlou české architektury. Komfortní ubytování v zámeckých pokojích, výběrová romantická večeře či projížďka na koních zámeckou oborou jsou jen některá lákadla romantického pobytu na zámku.

Zde je kompletní program pobytu Víkend na barokním zámku: tentokrát Vás ubytujeme na barokním šlechtickém sídle postaveném na přelomu 17. a 18. století. Zámecké pokoje zařízené v tradičním duchu se stylovým nábytkem nejen vytvoří jedinečnou atmosféru, ale i poskytnou komfortní ubytování. Uvítáni budete sladkým překvapením a ovocem na pokoji. Pro dámu budou dále připraveny květiny a pro pána láhev sektu.

Stravování během pobytu bude probíhat v historickém sále s barokními freskami. Zde se budete nejen kochat výzdobou, ale hlavně si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na romantické večeři pro pár formou tříchodového menu.

K zámku patří i rozlehlý park a obora, kam se vypravíte nejen na procházku, ale i na romantickou vyjížďku na koních, která je též součástí tohoto zámeckého pobytu. Pokud toužíte prožít několik dní na pohádkovém zámku, tak tento bude správnou volbou!

K Víkendu na barokním zámku lze doobjednat
K balíčku Víkend na barokním zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 500 Kč, 2) Balíček Beauty Relax - Luxusní 90 minutová čokoládová kúra pro dámu, klasická masáž celého těla pro pána - 2 299 Kč, 3) Balíček Relaxace - pro dámu aromatická masáž celková, pro pána thajská masáž - 2 199 Kč, 4) Privátní pronájem wellness - whirpool, tepidárium a masážní sprchy na 90 minut - 1 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Prostorné a luxusně zařízené pokoje přímo v prostorách zámku potěší i náročné klienty. Samozřejmostí je sociální příslušenství, chladnička s minibarem, TV s plochou obrazovkou, trezor, vysoušeč vlasů či přípojka k internetu. Pokoje jsou vybaveny v tradičním zámeckém stylu.

Stravování
Během pobytu Víkend na barokním zámku si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na výběrové romantická večeře pro dva formou tříchodového menu. Zámecká restaurace Vás okouzlí nejen svoji neopakovatelnou atmosférou, ale i pozdně barokní výzdobou s freskami. V letních měsících je možné využít příjemné posezení na zámecké terase, ze které je nádherný pohled na zámeckou zahradu a navazující oboru.

Zajímavosti okolí
Víkend na barokním zámku Vás zavede do Mělnicko - Kokořínského regionu, který nabízí mnoho možností na zajímavé výlety. Do nedalekého Mělníka se můžete vydat za kulturou, historií, ale třeba i na návštěvu muzea vinařství. Do CHKO Kokořínsko na túru, cyklovýlet nebo romantickou procházku malebnou přírodou se skalními městy či samotným hradem Kokořín. Mezi další zajímavá místa patří renesanční zámek Nelahozeves, hrad Houska nebo rozhledna Vrátenská hora.

Lokalita víkendu na zámku
Střední Čechy - Mělnicko

Ostatní
Romantický pobyt Víkend na barokním zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na 4 dny či delší dobu (cena za noc navíc včetně snídaně je 3 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty.

cena: 9999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]