10J Aqua víkend pro ženy u Lipenské přehrady

Pokud si chcete užít víkend plný relaxace a vodních radovánek, tak Aqua pobyt pro ženy s ubytováním na břehu Lipenské přehrady bude jistě správnou volbou. Kvalitní ubytování, lahodná polopenze, relaxační masáže, regenerační koupele a v neposlední řadě i neomezený vstup do 1500 m² velkého aquaparku jsou garancí vydařených dnů.

Zde je kompletní program balíčku Aqua pobyt pro ženy u Lipna: jak již úvod napověděl můžete se těšit na ubytování ve wellness hotelovém resortu 4* standardu v populární destinaci na břehu jihočeského moře a pod šumavskými kopci. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi, kde snídaně i večeře budou formou studených a teplých rautových stolů.

Dále budete moci neomezeně během celého pobytu využívat hotelového aquaparku jehož součástí je vnitřní bazén 468 m², divoká řeka, vodní vřídlo, perličková lůžka, hydromasážní trysky, tobogán 50 m, dětské brouzdaliště s klouzačkou, sauna a pára. Svému tělu dopřejete odpočinek během klasických masáží, regeneračních aromatických koupelí i při relaxaci v solné jeskyni (vše je již součástí balíčku).

Lokalita je naprosto ideální na výlety (např. Český Krumlov je vzdálen jen 30 Km) a sportovní vyžití - pokud samozřejmě vyšetříte nějaký čas a bude se Vám chtít opustit brány wellness resortu. Pojeďte tedy doplnit energii a pořádně si užít vodních radovánek k Lipenské přehradě.

Skladba Aqua pobytu pro ženy
- Ubytování na 3 dny / 2 noci ve vyhledávaném 4* wellness hotelu s aquaparkem na břehu Lipna - bohaté snídaně formou studených a teplých rautových stolů - lahodné večeře též formou studených a teplých rautových stolů - neomezený vstup do hotelového aquaparku během celého pobytu - pro každou dámu klasická relaxační masáž - 2x aromatická regenerační koupel - relaxace v solné jeskyni

K Aqua pobytu pro ženy lze doobjednat
K Aqua pobytu pro ženy je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro dvě dámy - 2 350 Kč, 2) Balíček Relax Lipno - 1x thajská aromatická masáž a 1x ajurvédská masáž hlavy, šíje a ramen - 1 899 Kč, 3) Balíček Hit - 1x kosmetická ošetření pleti Sothys a 1x reflexní masáž nohou - 1 899 Kč, 4) Balíček Spa - 2x peeling celého těla, 2x reflexní masáž nohou - 2 598 Kč, 5) Plavba plachetnicí po Lipně - 2 200 Kč, 6) Vyhlídkový let nad krásami jižních Čech pro dvě dámy (vzdálenost letiště 50 Km u Hluboké nad Vlatvou) - 3 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na kvalitní ubytování v pokojích hotelu 4* standardu. Do výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, přípojka na internet a telefon. Z pokoje budete mít výhled buďto na Lipenskou přehradu nebo na zalesněné vrcholky Šumavy. Na pokoje je v případě zájmu možné přidat přistýlku či postýlku.

Stravování
Aqua pobyt pro ženy u Lipna Vám nabídne stravování formou polopenze. Jak snídaně tak večeře si budete moci vychutnat formou pestré nabídky studených a teplých rautových stolů. V hotelu Vám bude mimo dvou restaurací s nabídkou české, italské a thajské kuchyně k dispozici i kavárna, lobby bar a cukrárna s nabídkou lahodných domácích zákusků.

Lokalita pobytu pro ženy
Jižní Čechy - Lipno

Zajímavosti okolí
Lipno a jeho okolí je plné přírodních krás a historických památek. Z wellness hotelu si můžete udělat příjemný výlet třeba k památkám UNESCO v Českém Krumlově (30 Km), na hrad Rožmberk (20 Km), do Hluboké nad Vltavou (60 Km), k působivým skalním útvarům u řeky Vltavy či na šumavské kopce.

Ostatní
Aqua pobyt pro ženy u Lipna je možné absolvovat i v průběhu týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend - kalkulaci Vám rádi připravíme obratem. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty hlídané kamerovým systémem. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobytový balíček je ideální i na pobyt pro pár či na rodinné pobyt y (hotel nabízí hlídání dětí). Hotel poskytuje bezbariérový přístup a pokoje.

cena: 8799,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]