21ZČ Gurmánský pobyt pro dva - Mariánské Lázně
V centru Mariánských Lázních a přitom na klidném místě na okraji lázeňského parku je pro Vás připraveno komfortní ubytování ve stylovém, nedávno renovovaném hotelu s rodinnou atmosférou. Lahodné pokrmy z kulinářské gastronomie v čele s pětichodovým degustačním menu a pestrý relaxační program (celkem 5 procedur) vhodně doplňují tento vydařený pobyt v Mariánských Lázních.

Zde je kompletní program balíčku Gurmánský pobyt v Mariánských Lázních: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravili kvalitní ubytování v hotelu, který se nachází v nově zrekonstruované tradiční lázeňské vile na jednom z nejkrásnějších míst v Mariánských Lázních, v blízkosti všech známých pamětihodností.

Po příjezdu do hotelu budete přivítání lahví sektu. Během pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi v hotelové restauraci. Snídaně formou švédských stolů doplní jedno pětichodové degustační menu pro pár a jedno tříchodové večerní menu. Moderní hotelová restaurace, která si zakládá na přípravě pokrmů z kvalitních domácích surovin si jistě získá každého gurmána. Dále samozřejmě nechybí ani slíbená porce relaxace. Pro dámu jsme do pobytového balíčku zařadili parafínový zábal rukou, masáž hlavy a šíje a regenerační lavatherm. Pán se zase může těšit na klasickou masáž zádové sestavy a reflexní masáž plosek nohou. Procházka po lázeňské kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v některé z kaváren jistě ještě doplní Váš vydařený gurmánský pobyt v Mariánských Lázních.

K pobytu v Mariánských Lázních lze doobjednat
Ke Gurmánskému pobytu v Mariánských Lázních je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 2 440 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc s polopenzí - 2 980 Kč, 3) Balíček Spa - pedikúra a manikúra pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 1 999 Kč, 4) Balíček Hit - masáž lávovými kameny pro dámu, klasická masáž zádové sestavy pro pána - 1 599 Kč, 5) Balíček Mariánky - medová masáž a tělový peeling pro dámu, podvodní masáž pro pána - 1 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortní hotelové pokoje Vám maximálně zpříjemní lázeňský pobyt. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, satelitní TV, bezdrátové připojení k internetu, telefon, vysoušeč vlasů a trezor. V hotelu je možné bezplatné zapůjčení županu a pro rodiče s dětmi je k dispozici dětská postýlka.

Stravování
V ceně Gurmánského pobytu v Mariánských Lázních je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů a jeden večer na pětichodové degustační menu připravené šéfkuchařem a druhý večer na klasické tříchodové menu ve stylové hotelové restauraci. Mimo hotelové restaurace Vám bude k dispozici bar a terasa s nádherným výhledem na okolní lázeňské parky.

Lokalita gurmánského pobytu
Mariánské Lázně centrum - hotel se nachází v klidné části města na okraji lázeňského parku a přitom na hlavní třídu je to 200 metrů, hotel nabízí nádherný výhled na celé Mariánské Lázně

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní
Gurmánský pobyt v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc 2 440 Kč), hotel nabízí bezbariérové ubytování, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, parkování přímo u hotelu a lázeňská taxa jsou zahrnuty v ceně pobytu.

cena: 8999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]