14ZČ Víkend pro dámy v Mariánkách plný hýčkání

Ubytování v luxusním Spa & Wellness hotelu v Mariánských Lázních, výběrová plná penze, 10 relaxačních a zkrášlovacích procedur či neomezený vstup do hotelového wellness centra jsou jen některé body z dámského víkendu plného hýčkání, který skutečně stojí za to.

Zde je kompletní program pobytu Dámský víkend plný hýčkání v Mariánských Lázních: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravily nadstandardní ubytování ve stylovém hotelu, který se nachází v klidné části Mariánských Lázní obklopen přírodou Slavkovského lesa a přitom je jen 15 minut chůze od lázeňské kolonády. Nejen luxusní hotel, ale i jeho kvalitní služby a osobní přístup ke klientům si Vás jistě získají.

Během Dámského víkendu si pochutnáte na lahodné plné penzi, kterou Vám budou servírovat v hotelové restauraci (více viz Stravování) a hlavně si užijete pestrý lázeňský program. Neomezený vstup do hotelového wellness s bazénem a saunou je doplněn o 10 relaxačních a zkrášlovacích procedur. Součástí pobytu je 2x aromatická masáž zádové sestavy, 2x reflexní masáž plosek nohou, 2x luxusní terapie přírodní kosmetikou složená z očistění pleti, obkladu s éterickým olejem, jílové masky a masáže obličeje a dekoltu, 2x relaxační vířivová koupel a 2x parafínový regenerační zábal. Víc procedur už by se do balíčku nevešlo a to ještě budete chtít vyšetřit nějaký čas na procházku po kolonádě, ochutnávku pramenů a další možnosti na zajímavý program, které Mariánské Lázně celoročně nabízejí.

Skladba Dámského víkendu plného hýčkání v Mariánských Lázních
- Ubytování na 3 dny / 2 noci v luxusním 4* hotelu Spa & wellness hotelu v Mariánských Lázních - plná penze během celého pobytu - snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem z menu a la carte - neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny - 2x aromatická masáž zádové sestavy - 2x reflexní masáž plosek nohou - 2x luxusní terapie přírodní kosmetikou složená z očistění pleti, obkladu s éterickým olejem, jílové masky a masáže obličeje a dekoltu - 2x relaxační vířivová koupel - 2x parafínový zábal "rukavičky"

K Dámskému víkendu lze doobjednat
K Dámskému víkendu v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly - 3 264 Kč, 2) Balíček Beauty - 2x luxusní koupel s přísadou mléka a aromatických olejů, 2x anticelulitidní ošetření s peelingem a zábalem - 2 799 Kč, 3) Balíček Spa Hit - 2x regenerační rašelinová koupel a 2x kyslíková kůra Oxygenoterapie - 1 999 Kč. Doobjednávky k lázeňskému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na luxusní ubytování ve dvoulůžkových pokojích, které jistě uspokojí i náročné hosty. Všechny pokoje mají krásný výhled do přírody a jsou vybaveny stylovým nábytkem na míru, koupelnou, WC, bidetem, vysoušečem vlasů, TV SAT, pohodlnými křesly, připojením k internetu (LAN), ledničkou, trezorem, telefonem a župany.

Stravování
Součástí tohoto pobytového balíčku je výběrová plná penze. Snídaně probíhají formou studeného a teplého bufetu a bohatého výběru cereálií, sušeného ovoce a pečiva. Oběd a večeři si hosté vybírají z menu a la carte hotelové restaurace. K večeři je navíc salátový bufet. Elegance kožených křesel, stříbra a skleněných pohárů v kombinaci se znamenitou domácí českou i mezinárodní kuchyní pečlivě připravenou z čerstvých a kvalitních surovin, pro vás bude potěšením, které si zaručeně vychutnáte. Dále jistě využijete nabídku skvělých regionálních vín od moravských vinařů, neodolatelné domácí dorty, koláče a deserty, jablečný bio mošt a domácí hotelové paštiky.

Lokalita dámského víkendu
Mariánské Lázně

Zajímavosti okolí
Pokud se budete chtít vypravit na zajímavý výlet do blízkého okolí Mariánských Lázní, tak zde je několik doporučených tipů: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní
Pobyt Dámský víkend plný hýčkání v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne )na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v lázních klidněji případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaně je 3 264 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (již v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 11499,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]