4Z Romantický víkend na gotickém hradě - Nízké Tatry
Nevšední zážitek je garantován pokud se rozhodnete vyzkoušet vskutku královský pobyt Romantický víkend na gotickém hradě.

Zde je kompletní program balíčku Romantický víkend na gotickém hradě: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravili originální pobyt, který Vás zavede do komplexu hradu a zámku ze 14. století v Liptovském regionu (jen necelé dvě a půl hodiny od hranic s ČR). Hrad, který byl od ranného středověku kontrolním bodem na obchodní stezce mezi střední a jihovýchodní Evropou se v 16. století rozrostl o zámecký komplex a 21.století se stane Vaší novou rezidencí. Luxusní pokoje nejvyššího standardu zařízené starožitným nábytkem ve stylu Empír, Secese a Biedermayer, které jsou součástí tohoto balíčku, jistě navodí jedinečnou atmosféru pobytu.

Ihned po příjezdu budete přivítáni sektem a dáma květinami. Během pobytu Vám budou personálem servírovány královské snídaně dle Vašeho výběru až do postele. Gurmánským zážitkem bezpochyby bude luxusní romantická čtyřchodová večeře při svíčkách v hradní restauraci. Nechybí ani relaxace v podobě neomezeného vstupu do moderního hotelového wellness centra, které obsahuje bazén s masážními tryskami, whirpool a finskou saunu.

Pokud navíc vyšetříte nějaký čas, tak blízké okolí Liptova s vrcholky Nízkých Tater Vám nabídne mnoho možností na vydařený výlet.

Prožijte víkend jako z pohádky a vypravte se s námi do luxusního hotelu na jedinečném místě s bohatou minulostí.

Skladba Romantického víkendu na gotickém hradě
- Ubytování na 3 dny / 2 noci v originálním hotelu v komplexu hradu a zámku pod vrcholky Nízkých Tater - ubytování v nadstandardních pokojích - květiny a sekt na přivítanou - bohaté snídaně dle vlastního výběru se servisem až do postele - luxusní čtyřchodová romantická večeře při svíčkách v hradní restauraci - neomezený vstup do hotelového Wellness centra s bazénem, whirpoolem a finskou saunou - možnost pozdního check outu 

K romantickému víkendu lze doobjednat
K Romantickému víkendu na gotickém hradě je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 4 200 Kč, 2) Balíček Thai Relax - celková thajská aromamasáž pro dámu, celková thajská masáž pro pána - 2 799 Kč, 3) Druhá romantická večeře pro pár - 1 300 Kč. Doobjednávky k romantickému víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k Romantickému víkendu na gotickém hradě doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na luxusně vybavené pokoje nejvyšší kategorie, které nabídnou skutečně zážitkové ubytování. Pokoje jsou zařízeny starožitným nábytkem ve stylu Empír, Secese a Biedermayer. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD televizor, fén, župan a WiFi připojení k internetu. Na vyžádání je možná přistýlka či dětská postýlka. Jedná se o hotel 4* standardu.

Stravování
Romantický víkend na gotickém hradě zaručeně potěší i milovníky dobrého jídla. Každé ráno Vám bude snídaně dle Vašeho výběru servírována hotelovým personálem až do postele. Výběrovou romantickou čtyřchodovou večeři při svíčkách z kulinářského umění hotelového šéfkuchaře si jistě vychutnáte přímo v hradní restauraci. Mimo hradní restaurace Vám bude k dispozici i bar a sezónně příjemné posezení na letní terase.

Lokalita romantického víkendu
Nízké Tatry / Liptov - u Liptovského Mikuláše (necelé dvě a půl hodiny od hranic)

Zajímavosti okolí
Blízké okolí nabízí mnoho možností na zajímavé výlety, sportovní vyžití a relaxaci. Můžete se vypravit například na túru do Nízkých Tater, za relaxem do termálních lázní Bešeňová nebo do populárního aquaparku Tatralandia či poznávat další krásná místa regionu Liptov.

Ostatní
Romantický víkend na gotickém hradě je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend. Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřeném parkoviště pro hosty. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

cena: 10999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]