10V Wellness víkend pro ženy ve Špindlerově Mlýně
Wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně je ideální variantou na dámskou jízdu plnou relaxace. Čeká Vás komfortní ubytování v oblíbeném 4* hotelu, lahodná polopenze, relaxační aroma masáže, beauty koupele, kosmetické masáže a neomezený vstup do wellness centra s bazénem, saunami a whirpoolem.

Zde je kompletní program balíčku Dámský wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v oblíbeném hotelu 4* standardu v populárním krkonošském středisku. Ihned po příjezdu budete přivítány lahví sektu a květinovým překvapením. Během wellness pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Bohaté snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou tříchodových menu dle výběru.

A hlavně se můžete těšit na pestrý wellness program. Neomezeně k dispozici Vám bude moderní hotelové wellness centrum, které obsahuje bazén s masážními tryskami a protiproudem, whirpool a tři druhy saun. Dále jsou součástí balíčku dvě aroma masáže éterickými oleji, 2x kosmetická masáž obličeje s nanesením denního krému a nechybí ani 2x zkrášlovací koupel (1x aromatická a 1x rašelinová) - tzn. celkem 6 relaxačních procedur. K bohatému programu ještě přidejte mnoho možností na procházky, túry, cyklovýlety, relaxaci či sportovní vyžití, které Krkonoše celoročně nabízí.

Skladba Dámského wellness pobytu ve Špindlerově Mlýně
- Ubytování na 3 dny / 2 noci ve vyhledávaném 4* hotelu ve Špindlerově Mlýně - přivítání lahví sektu a květinami - bohaté snídaně švédskými stoly po oba dva dny - klasické tříchodové menu s možností výběru každý večer - 2x kosmetická masáž - 2x klasická relaxační masáž éterickými oleji - 2x zkrášlující koupel - neomezený vstup do hotelového wellness s bazénem, whirpoolem a třemi druhy saun

K Dámskému wellness pobytu lze doobjednat
K wellness pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 2 400 Kč (duben až listopad), 3 900 Kč (prosinec až březen), 2) Balíček Relax Špindl - 1x masáž hot stones lávovými kameny, 1x originální masáž kubánským rumem - 1 999 Kč, 3) Balíček Spa Beauty - 1x hydratační ošetření pleti s kolagenovou maskou včetně masáže a peelingu, 1x masáž hot stones lávovými kameny - 2 299 Kč, 4) Vyhlídkový let nad Krkonošemi 3 399 Kč. Doobjednávky k wellness pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Hotel Vám poskytne kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, které jsou zařízené komfortním nábytkem z přírodního dřeva v rustikálním stylu. Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu, WC, TV se SAT, telefon, župany a rádio s CD přehrávačem.

Stravování
Součástí Dámského wellness pobytu je vydatná polopenze. Každé ráno pro Vás bude připravena bohatá snídaně formou švédských stolů a po oba večery se můžete těšit na lahodné tříchodové menu formou výběru. Hotelová restaurace Vás překvapí nejen kulinářskými specialitami, ale i svým originálním interiérem. V letních měsících jistě využijete k posezení nově upravenou terasu s markýzou, dřevěnými lavicemi a nepřekonatelným výhledem na Špindlerům Mlýn a panorama hor. K dispozici Vám bude i nově otevřený hotelový bar v alpském stylu s bohatou nabídkou drinků a koktejlů.

Lokalita wellness pobytu pro ženy
Krkonoše - Špindlerův Mlýn

Ostatní
Dámský wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 400 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobytový balíček je ideální i na rodinné pobyty.

cena: 9299,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]