4SČ Romantický víkend v zámeckém hotelu - Český ráj

Romantický víkend Vám nabídne luxusní ubytování v zámeckém hotelu, opravdu pestrý relaxační program, lahodnou stravu i mnoho možností na sportovní vyžití a poznávání krás naší vlasti.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend v zámeckém hotelu: tentokrát se můžete těšit na ubytování v zámeckém hotelu jehož stylové pokoje Vám poskytnou maximální požitek z pobytu. Hotel je součástí zámeckého komplexu tvořeného novogotickým zámkem a anglickým parkem takže místo pro romantický víkend nemůže být lepší. Součástí romantického pobytu je polopenze. Snídaně formou švédských stolů (po dohodě se servisem až do postele) doplní dvě tříchodové večeře pro pár (1x včetně sektu či vína ze zámeckých sklepů) formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Nyní se podíváme na relaxační program. Pro každého z páru je připravena olejová aroma masáž vonnými oleji a druhá masáž dle vlastního výběru z těchto možností: relaxační masáž zadové sestavy, regenerační masáž nohou nebo klasická masáž zad a šíje. K tomu si jistě užijete privátní pronájem hotelového wellness centra s whirpoolem, saunou a párou. Mimo relaxování budete mít příležitost si i zasportovat. Pronájem kvalitních horských kol na okolní značená cyklostezky, možnost využít tenisový kurt (včetně zapůjčení výbavy) a sportovní areál, který patří k zámeckému hotelu jen doplní pestrý program pobytu. Samozřejmě byste měli vyšetřit i chvilku na prohlídku zámku či na procházku krásnou okolní přírodou.

K Romantickému víkendu lze doobjednat
K pobytu Romantický víkend v zámeckém hotelu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 000 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje pro pár - 3 999 Kč, 3) Balíček Relaxace - medová masáž pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 1 899 Kč, 4) Balíček Hit - jogurtovo-medový zábal pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 1 899 Kč, 5) Balíček Český ráj - zábal z mořských řas pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 2 099 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pokoje zámeckého hotelu standardu 4* jsou vybaveny koupelnou s WC, LCD televizorem, klimatizací, přípojkami k internetu, minibarem a trezorem. Design pokojů spojuje moderní vybavení s prvky jako kámen, dřevo, voda či zeleň, které hostům nabízejí pocit jedinečné sounáležitosti s okolní přírodou Českého ráje.

Stravování
V ceně pobytu v zámeckém hotelu je zahrnuta polopenze. Vydatné snídaně formou švédských stolů doplní dvě tříchodové večeře ve stylové hotelové restauraci. K první večeři si dále budete moci zvolit láhev vína či sektu. Jídla v restauraci jsou připravována kuchařskými mistry s dlouholetou praxí, hotel si zakládá na kvalitní gastronomii s čerstvých surovin. V letních měsících Vám k posezení poslouží i terasa a celoročně hotelový lobby bar s pestrou nabídkou drinků.

Lokalita romantického víkendu
Český ráj / Turnovsko - (zámecký hotel se nachází mezi Turnovem a Libercem)

Zajímavosti okolí
Zámecký hotel je situován do jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky, na samý okraj Českého ráje směrem na Liberec. Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která skutečně stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích - Sychrov, Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála. Necelých 20 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš a Jizerských hor.

Ostatní
Romantický víkend v zámeckém hotelu je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc včetně snídaně pro pár je 3 000 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (již v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

cena: 10999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]