5Z Wellness víkend - Termální lázně Sliač

Wellness víkendový pobyt Vás zavede do slovenských termálních lázní Sliač a nabídne Vám nadstandardní ubytování v moderním wellness hotelu, lahodnou stravu formou švédských stolů, 6 relaxačních procedur a hlavně neomezené užívání hotelových termálních i klasických bazénů, saun a dalších wellness služeb.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend v termálních lázních: tentokrát se můžete těšit na vydařený relaxační pobyt, který Vás zavede do komfortního spa resortu na úpatí Kremnických vrchů. Tato oblast je známá a intenzivně využívaná zejména kvůli léčivým účinkům zde vyvěrajících pramenů, které plní i termální bazény wellness hotelu.

Mimo ubytování ve stylově vybavených pokojích a lahodné polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře formou teplého a studeného bufetu nebo a la carte) Vás čeká bohatý program se zaměřením na relaxaci. Součástí balíčku je all inclusive vstup do všech hotelových wellness prostor tzn. bude Vám neomezeně k dispozici: velký termální bazén, termální bazén s tryskami, venkovní bazén s lehátky (květen - říjen), jacuzzi, tepidárium, ledopád, sauna, pára, infrasauna, fitness a termál bar. K tomu jsou pro každého z páru připraveny slíbené 3 procedury: klasická masáž zádové sestavy, aroma koupel v perličkové lázni a regenerační rašelinový zábal.

K výběrové relaxaci, luxusnímu ubytování a lahodné stravě ještě přidejte bohaté možnosti na sportovní vyžití a okolí zajímavé na výlety.

K Wellness víkendu lze doobjednat
K wellness víkendu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně a neomezeného vstupu do bazénů, termálů a saun pro pár - 3 900 Kč, 2) Balíček Relax Sliač - pro dámu originální celotělový peeling z výtažků z oliv, pro pána masáž hot stones zádové sestavy - 1 999 Kč, 3) Balíček Hit - pro dámu detoxikační medová masáž a pedikúra, pro pána kompletní thajská masáž - 2 699 Kč, 4) Balíček Fit - pro dámu originální zeštíhlující zábal z mořských řas, pro pána celková masáž lávovými kameny - 2 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pobyt Wellness víkend v termálních lázních Vám nabídne nadstandardní ubytování v komfortně zařízených pokojích moderního hotelu 4* kategorie. Součástí každého pokoje je koupelna, sociální zařízení, připojení k internetu, TV se Sat, rádio, telefon, lednička, minibar, trezor a župan. Většina pokojů má i balkón. V případě zájmu neni problém na pokoj přidat přistýlku či dětskou postýlku.

Stravování
Součástí wellness víkendu je polopenze. Můžete se těšit na bohaté snídaně formou švédských stolů a lahodné večere též formou bufetu nebo a la carte. Hotelová restaurace Vám nabídne nápaditou kuchyň se zaměřením na tradiční jídla, těstoviny, zdravou výživu, ale i speciality ze zvěřiny nebo jehněčího masa. V letním období je možné posedět na venkovní terase. Pro milovníky slovenských jídel a specialit připravovaných na grilu je k dispozici tradiční Koliba. V Kolibě jsou připraveny lahodné steaky na kameni, grilované speciality, páteční a sobotní večer zde zpříjemňuje živá hudba. Na posezení při dobré kávě, čaji nebo míchaných nápojích je nejlepší zajít do hotelové kavárny.

Lokalita pobytu v termálních lázních
Termální lázně Sliač (nedaleko Zvolena - jen 2 hodiny od hranic s ČR)

Zajímavosti okolí
Lázně Sliač leží v horském prostředí západní části Zvolenské kotliny, na úpatí Slovenského Rudohoří. Kromě bohatého vyžití přímo v areálu lázní Sliač je možné se seznámit i s okolními zajímavostmi jako jsou historická města Kremnica, Banská Štiavnica či Zvolen nebo se vypravit na výlet do Nízkých či Vysokých Tater.

Ostatní
Pobyt Wellness víkend v termálních lázních Sliač je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s kompletním wellness vyžitím činí 3 900 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkovné je v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel poskytuje bezbariérový přistup i bezbariérový pokoj.

cena: 11699,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]