17ZČ Týdenní relax pobyt v Mariánských Lázních
Týden v Mariánských Lázních je správnou volbou pro každého, kdo hledá vydařený lázeňský pobyt. Čeká Vás ubytování v komfortním lázeňském hotelu v centru Mariánských Lázních společně s lahodnou polopenzí a zajímavým relaxačním programem.

Zde je kompletní program balíčku Týdenní pobyt v Mariánských Lázních: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v hotelu, který se nachází v nově zrekonstruované tradiční lázeňské vile na jednom z nejkrásnějších míst v Mariánských Lázních, v blízkosti všech známých pamětihodností (viz lokalita).

Během celého pětidenního pobytu si budete moci vychutnat lahodnou polopenzi. Snídaně formou švédských stolů doplní tříchodové večeře formou menu dle vlastního výběru. A jako bonus přidáme posezení při lahodné kávě a domácím zákusku. Dále je součástí následující relaxační program: pro dámu jsme do pobytového balíčku zařadili klasickou masáž zádové sestavy, parafínový zábal a obklad lavatherm. Pán se zase může těšit na regenerační masáž hlavy a šíje a reflexní masáž plosek nohou. Procházka po lázeňské kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v některé z kaváren vhodně doplní vydařený pobyt.

Týdenní pobyt v Mariánských Lázních Vám připraví pět dní plných relaxace a odpočinku. Tak si je pojeďte do našich nejoblíbenějších lázní pořádně užít.

K pobytu v Mariánských Lázních lze doobjednat
K Týdennímu pobytu v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 2 120 Kč, 2) Balíček Spa - pedikúra a manikúra pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 1 999 Kč, 3) Balíček Hit - masáž lávovými kameny pro dámu, klasická masáž zádové sestavy pro pána - 1 599 Kč, 4) Balíček Mariánky - medová masáž a tělový peeling pro dámu, podvodní masáž pro pána - 1 999 Kč Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortní hotelové pokoje Vám maximálně zpříjemní lázeňský pobyt. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, satelitní TV, bezdrátové připojení k internetu, telefon, vysoušeč vlasů a trezor. V hotelu je možné bezplatné zapůjčení županu a pro rodiče s dětmi je k dispozici dětská postýlka.

Stravování
V ceně Týdenního pobytu v Mariánských Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na bohaté snídaně formou švédských stolů a každý večer na tříchodové menu dle výběru v hotelové restauraci. Mimo hotelové restaurace Vám bude k dispozici bar a terasa s nádherným výhledem na okolní lázeňské parky.

Lokalita pobytu
Centrum Mariánských Lázní - hotel se nachází v klidné části města na okraji lázeňského parku a přitom na hlavní třídu je to 200 metrů, hotel nabízí nádherný výhled na celé Mariánské Lázně

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně poskytují mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či další města patřící do lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary a Františkovi Lázně.

Ostatní
Týdenní pobyt v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat). Hotel nabízí bezbariérové ubytování, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, parkování přímo u hotelu je zahrnuto v ceně pobytu. Lázeňská taxa je též již v ceně pobytu. Jedná se o pobyt na 5 dní a 4 noci s nástupem v neděli nebo v pondělí.

cena: 11999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]