9ZČ Víkend pro dva v Mariánských LázníchVíkend pro dva v Mariánských Lázních je správnou volbou pokud chcete navštívit naše nejoblíbenější lázně a prožít opravdu vydařený relaxační pobyt. Součástí víkendu je ubytování v komfortním hotelu v centru Mariánských Lázní, lahodná polopenze, 8 procedur a vše ještě doplňuje projížďka kočárem po Mariánkách.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro dva v Mariánských Lázních: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravili nadstandardní ubytování ve 4* hotelu, který se nachází ve zrekonstruované secesní vile přímo v lázeňském parku u Lesního pramene v centru Mariánských Lázní. Lokalita hotelu je naprosto ideální - 200 metrů od kolonády a 100 metrů od hlavní třídy a přitom se hotel nachází na klidném místě.

Po příjezdu budete uvítání welcome drinkem a během pobytu si budete moci vychutnat lahodnou polopenzi. Snídaně formou buffe a servírované tříchodové večeře se salátovým bufetem. Ale hlavně budete pořádně relaxovat. Součástí pobytu jsou tyto procedury: 2x klasická masáž zádové sestavy, 2x aromatická koupel v perličkové lázni, 2x regenerační masáž hlavy a 2x parafínový zábal rukou.

A to stále nekončíme, protože součástí Víkendu pro dva v Mariánských Lázních je i romantická vyjížďka kočárem po městě. Čeká Vás tedy skutečně pestrý program doplněný o kvalitní ubytování s lahodnou stravou a to vše v oblíbených Mariánkách.

K víkendu pro dva lze doobjednat
K Víkendu pro dva v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 3 500 Kč, 2) Balíček Spa plus - originální koupel z výtažků z mořských řas pro dámu a reflexní masáž plosek nohou pro pána - 1 699 Kč, 3) Beauty balíček pro dámu - tělový peeling a zkrášlující zábal obličeje - 1 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortní hotelové pokoje Vám maximálně zpříjemní lázeňský pobyt. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, satelitní TV, bezdrátové připojení k internetu, telefon, vysoušeč vlasů a trezor. Některé pokoje mají balkon. V hotelu je možné bezplatné zapůjčení županu a pro rodiče s dětmi je k dispozici dětská postýlka.

Stravování
V ceně Víkendu pro dva v Mariánských Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na bohaté snídaně formou švédských stolů a na lahodné tříchodové večeře včetně salátového buffetu v hotelové restauraci. Mimo hotelové restaurace, která se zaměřuje na speciality české kuchyně s ohledem na moderní trendy zdravé výživy Vám bude k dispozici prostorná secesní kavárna a v letních měsících i venkovní terasa.

Lokalita víkendu pro dva
Mariánské Lázně (200 metrů od kolonády a 100 metrů od hlavní třídy a přitom se hotel nachází na klidném místě)

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní
Víkend pro dva Mariánské Lázně je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 3 500 Kč), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

cena: 9899,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]